Atribuită Cumpărare directă

lapte parf dietetic

Număr anunț
DA34985540
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON