Atribuită Cumpărare directă

Cablu coaxial RG58 50ohm negru 100m; Mufa BNC tata insurubare

Număr anunț
DA35009047
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
181,50 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,50 RON