Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CURENTE SI IGIENIZARE - SP CERNA (ALEXANDRU CEL BUN)

Număr anunț
DA35009709
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
DRAGO TOP EDIL S.R.L. (CUI 46310247)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.922,08 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.922,08 RON