Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator ORIGINAL Alimentator laptop HP 19.5V 4.62A, 90W

Număr anunț
DA34608688
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
07.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON