Atribuită Cumpărare directă

SSD Adata Ultimate SU630, 480GB, SATA3, 2.5inch, ASU630SS-480GQ-R

Număr anunț
DA35010158
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
142,52 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,52 RON