Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte Praf integral, 26% grasime, 500 gr - antidot,consum colectiv

Număr anunț
DA34645656
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI TELEORMAN (CUI 4568080)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.254.342 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.254.342 RON