Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa prezentare 120 (catedra/birou simpla 120)-proiect Centru de Tineret-cod SMIS 124772

Număr anunț
DA34635143
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17 RON
Valoare atribuită
37.246.145 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.246.145 RON

din 17 RON estimat