Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse Imprimanta + Unitate cilindru

Număr anunț
DA34648834
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.102.615 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.102.615 RON