Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de INTOCMIRE DOCUMENTATIE SI PLAN TOPOGRAFIC proiect parc fotovoltaic

Număr anunț
DA34647219
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.789.234 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.789.234 RON