Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calibrare, verificare functionare, constatare defectiuni TETRA + TETRA 3

Număr anunț
DA34647154
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
50413100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.789.953 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.789.953 RON