Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 FOI DE PARCURS A4 FARA NUMEROTARE

Număr anunț
DA34647259
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.463.965 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.463.965 RON