Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb filtru EMO 1250 (Correcting pneumatic jack)

Număr anunț
DA34642856
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.721.127 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.721.127 RON