Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare lunara stingatoare - Conform Ordin 135/2023

Număr anunț
DA34641190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 55 (CUI 32580119)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.294.267 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.294.267 RON