Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare tehnică PT pt investiția ”MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE ÎN COMUNA CRIȘENI”

Număr anunț
DA34649263
Autoritate contractantă
COMUNA CRISENI (Primăria CRIȘENI, JUD. SĂLAJ) (CUI 4291565)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.960.688 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.960.688 RON