Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clexane 4000 UI (40 mg) / 0,4 ml x 50 ser. preumpl. x 0,4 ml sol. inj. / ENOXAPARINUM

Număr anunț
DA34635965
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON