Ofertă acceptată Cumpărare directă

Software baza de date ORACLE Standard Edition 2, licență server pe 2 socket

Număr anunț
DA34640247
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Cod CPV
48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.094.038 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094.038 RON