Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mănuși de unică folosință, material polietilenă, transparente, pentru protecție, 100 buc / set

Număr anunț
DA34642906
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.049.509 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.049.509 RON