Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII AUDIT FINANCIAR pentru obiectivul cod SMIS 125760, orasul Racari, Dambovita

Număr anunț
DA34646275
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.110.380 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
08.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.110.380 RON