Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere spatiu de depozitare DSP ALBA

Număr anunț
DA34651004
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.726.526 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.726.526 RON