Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB 100 BUC 0.21 RON/BUC GRUND PITURA 1 BUC 17.65 RON/BUC CABLU COM 2 M 1.60 RON/M PENSULA 1 BUC 1

Număr anunț
DA34655734
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ”Marosi Gergely” Simonesti (CUI 4245917)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.152.291 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.152.291 RON