Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform ADV 1395608

Număr anunț
DA34659798
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.117.370 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.117.370 RON