Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa masaj 3 sectiuni

Număr anunț
DA34658480
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.075.855 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.075.855 RON