Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate

Număr anunț
DA34631420
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.373.990 RON
Data publicării
06.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.373.990 RON