Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTE GLICEMIE VIVACHEK ECO

Număr anunț
DA34638625
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.931.428 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.931.428 RON