Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs prim ajutor - reevaluare

Număr anunț
DA34644138
Autoritate contractantă
Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
Cod CPV
80562000-1 · Servicii de formare in domeniul serviciilor de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.860.991 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.860.991 RON