Atribuită Cumpărare directă

ARKETIS 20MG, AUGMENTIN 875MG/125MG X 14CPR

Număr anunț
DA35010725
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
291,30 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,30 RON