Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de vidanjare ape uzate

Număr anunț
DA34653242
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENI CLUJ (CUI 17990077)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.178.923 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.178.923 RON