Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica - mini JUMBO - alb 2 str., 100 ml, 300 gr/rola

Număr anunț
DA34648366
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.109.101 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.109.101 RON