Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta sistem supraveghere video si mentenanta sistem alarmare efractie la sediu DAS

Număr anunț
DA34655560
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.181.475 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.181.475 RON