Ofertă acceptată Cumpărare directă

dB Technologies B-Hype Mobile HT

Număr anunț
DA34658286
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDE?EAN DE RESURSE ?I DE ASISTEN?A EDUCA?IONALA SALAJ 2 (CUI 23124075)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.996.892 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
11.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.996.892 RON