Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie anuala parte speciala Iveco M1150

Număr anunț
DA34660650
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.578.740 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.578.740 RON