Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru inscriere gradinita - 1 buc x 38 lei/buc - 38 lei 2. Catalog gradinita - 5 buc x 12 lei/buc

Număr anunț
DA34666814
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMION FLOREA MARIAN (CUI 16081591)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.907.527 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.907.527 RON