Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet set stalpi de volei , tenis si fileu volei

Număr anunț
DA34667624
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Cod CPV
37452910-3 · Stalpi de volei in sala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.526.071 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.526.071 RON