Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta grupuri electrogene model ESE170 DWR si EMSA ED 0460 anunt ADV 1392934

Număr anunț
DA34670346
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.558.917 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.558.917 RON