Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSARE SI EXECUTIE BRANSAMENT EXECUTARE SPOR DE PUTERE ILUMINAT PUBLIC STR. VALEA DE BRAZI

Număr anunț
DA34670252
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.136.910 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.136.910 RON