Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiză tehnică in vederea obtinerii finantarii pentru Reabilitare si modernizare strazi

Număr anunț
DA34663793
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.799.285 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.799.285 RON