Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tel inox L350mm blender vertical Fimar MX40, FX40

Număr anunț
DA34667869
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 (CUI 4491105)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.014.904 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.014.904 RON