Ofertă acceptată Cumpărare directă

Update hIMOB reev. 2023.12

Număr anunț
DA34670256
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.313.466 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.313.466 RON