Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla de scris autoadeziva tip autocolant Alb pentru perete 45x200 cm,4 markere

Număr anunț
DA34661517
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.388.480 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.388.480 RON