Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE PREVENTIVA , VERIFICARI SI REPARATII SISTEM DE DETECTIE SI ALARMARE INCENDIU

Număr anunț
DA34670486
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.10 Bucuresti (CUI 4316570)
Cod CPV
50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.740.132 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.740.132 RON