Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii instalare sistem supraveghere video

Număr anunț
DA34673041
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI BUSUIOC (CUI 7347148)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.610.792 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.610.792 RON