Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULMENT 7306, RULMENT 6306 - DEPOUL GALATI

Număr anunț
DA34668835
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
46.853.340 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.853.340 RON