Ofertă acceptată Cumpărare directă

PTh, det.exec. si asist. th. pt. proiectul Modernizare drumuri de interes local in loc Romanesti

Număr anunț
DA34669675
Autoritate contractantă
COMUNA ROMÂNESTI (CUI 3373438)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.972.713 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.972.713 RON