Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drepturi de utilizare COMGLOBAL

Număr anunț
DA34666160
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Cod CPV
48421000-5 · Pachete software de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.908.050 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.908.050 RON