Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZILE FESTIVE NORMA 12C1 - 25,26.12 / 31.12, 01.01.2024

Număr anunț
DA34679447
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.342.383 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.342.383 RON