Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering-Serviciul mobil de acordare a hranei- Masa pe roți

Număr anunț
DA34647493
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
55521200-0 · Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.983.685 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.983.685 RON