Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa halogen 12V/35W pentru analizorul de biochimie Autolyser 250

Număr anunț
DA34645664
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02379 BUCURESTI (CUI 12362004)
Cod CPV
31512000-8 · Lampi cu incandescenta cu halogen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.068.692 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
12.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.068.692 RON