Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE INTRETINERE SI FUNCTIONARE AUTOTURISME DIN DOTARE DGASPC

Număr anunț
DA34684099
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.284.806 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284.806 RON