Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse conform oferta nr.327/08.12.2023

Număr anunț
DA34685433
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Cod CPV
31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.484.559 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.484.559 RON