Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA34683744
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.007 RON
Valoare atribuită
22.851.679 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.851.679 RON

din 2.007 RON estimat